Dadara - Klok - nieuw + boekje: It's the incredible Greyman
Herman Brood - Protest poster ART SUCKS Collectorsitem!
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Potloodtekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: gras. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje gras staat honderden keren achter elkaar geschreven. Afmetingen blad: h58 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b35 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Opmerking: het werk lijkt hobbelig maar is dat in werkelijkheid niet. Dit komt door de schrijfrichting van het woord gras.
ZZTEK
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 24-1-2018 om 21:21 |
Eindtijd | 29-1-2018 om 20:26 |