Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 - Verkocht

Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!Lei Molin - Kinetische zeefdruk - ingelijst, oplage 10 kopen? Bied vanaf 245!
  • Lei Molin (1927-1990)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen86 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst95 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Aparte zeefdruk van Lei Molin in kleine oplage van 10 stuks.
Het minimalistische kunstwerk heeft een kinetische en optische werking naarmate het standpunt van de toeschouwer.
De in zilver gestreepte compositie is als zeefdruk opgebracht op karton.
Daarover heen is d.m.v. een afdekkende perspex plaat tevens een wit gestreepte compositie gezeefdrukt welke in combinatie de optische illusie van beweging teweeg brengt.
Het kunstwerk dateert uit een periode waarin Lei Molin experimenteerde met minimalistische en optische elementen.
Formaat incl. wit perspex lijst 95 x 84 cm.
Lichte restauraties zijn in de loop der tijd uitgevoerd aan de zeefdruk zelf, niet storend - wel aanwezig.
Achterop potlood gesigneerd 'Lei Molin  Rozendaal, 1973, oplage nr. 3/10.

Lichte restauraties
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland

ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd15-6-2021 om 15:31
Eindtijd27-6-2021 om 11:32