Leo Gestel - Bayr wald - Verkocht

Leo Gestel - Bayr wald kopen? Bied vanaf 500!
Tekening / Aquarel

Leo Gestel - Bayr wald kopen? Bied vanaf 500!Leo Gestel - Bayr wald kopen? Bied vanaf 500!Leo Gestel - Bayr wald kopen? Bied vanaf 500!
  • Leo Gestel (1881-1941)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1923
TechniekHoutskool
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie houtskooltekening van Leo Gestel die in de jaren 20 vaak Zuid-Duitsland bezocht en werd betoverd door de bergen en bossen.
geen aanmerkingen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd24-11-2021 om 14:06
Eindtijd6-12-2021 om 20:18
Biedingen (3)