Mooi, vroeg werk van Lotti van der Gaag, kenmerkend voor haar composities uit haar CoBrA periode. Houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd (‘52). In originele Heijdenrijk lijst, achter glas en met passe-partout. In goede conditie.
Afmetingen: 58cm x 48cm (incl. lijst), 37cm x 27cm (binnen passe-partout)
Dit item wordt bij voorkeur opgehaald maar het kan eventueel aangetekend en zeer goed verpakt verzonden worden op kosten van de koper. Eventuele glasbreuk is voor risico van de koper.
Goed
Blad waarschijnlijk wat verkleurd en er zit een barstje in het glas rechtsonder in de hoek.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra