Nicolaas Wijnberg (1918 – 2006), gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Rechts is het werk gesigneerd in potlood en 80 Links 15/200. Papiermaat 32 x 47 cm. (hxb). De litho is in prima staat met de originele vouw in het midden.
Het werk komt uit het boekje Petit nr. 5&6 van galerie Petit en wordt meegeleverd.
Goed
De litho is in prima staat met de originele vouw in het midden.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00