Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap

Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!
Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 60!
  • Paul van der Ven (1892-1972)
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het in heldere kleuren geschilderde romantische tafereel toont een zandverstuiving landschap zoals je die in op de Veluwe, rondom het Kröller Muller museum, kunt tegenkomen. De naam 'Paul van der Ven' staat links onderaan het doek. Er staat geen jaartal bij maar afgaand op ander werk van deze schilder moet het toch vóór 1940 geschilderd zijn. Het craquelé is alleen zichtbaar van dichtbij en is niet storend. De lijst is in linker hoek gerestaureerd maar je moet het weten om dat te kunnen zien.

Door ouderdom is craquelé waar te nemen in de verflaag.  De bewerkelijke lijst erom heen is in de linker beneden hoek gerestaureerd.

Starttijd:16-09-2022 om 14:38
Eindtijd:25-09-2022 om 22:57
Openingsbod € 60
ObjectlocatieHeerlen, Nederland
VerzendingWereldwijd