Het in heldere kleuren geschilderde romantische tafereel toont een zandverstuiving landschap zoals je die in op de Veluwe, rondom het Kröller Muller museum, kunt tegenkomen. De naam 'Paul van der Ven' staat links onderaan het doek. Er staat geen jaartal bij maar afgaand op ander werk van deze schilder moet het toch vóór 1940 geschilderd zijn. Het craquelé is alleen zichtbaar van dichtbij en is niet storend. De lijst is in linker hoek gerestaureerd maar je moet het weten om dat te kunnen zien.
Goed
Door ouderdom is craquelé waar te nemen in de verflaag. De bewerkelijke lijst erom heen is in de linker beneden hoek gerestaureerd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerlen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,75
Naar België
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 29,30