Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho

Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!
Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeAffiches
Jaartal1977
TechniekLitho
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
Affiche voor een tentoonstelling in Trondheim in 1977.  Affiche op glad papier naar een litho uit hetzelfde jaar, zie laatste foto.  In goede conditie.

Afmetingen: 85cm x 62cm (blad)

Wat hele flauwe vouwen in het blad, o.a. twee over de hele lengte aan de rechterzijde.

Starttijd1-2-2023 om 15:08
Eindtijd13-2-2023 om 19:06
Openingsbod € 55
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa