Sam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - Ingelijst - Verkocht

Sam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Sam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Sam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Sam Middleton (1927-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst74 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/50

Oorspronkelijke galerieprijs: € 475,-

Administratieve code:

QQZD

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-11-2018 om 12:49
Eindtijd20-11-2018 om 20:32