Sipke Huismans - SIPKE Huismans (Amsterdam) ets uit 1994. - Verkocht

SIPKE Huismans (Amsterdam) ets uit 1994. kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

SIPKE Huismans (Amsterdam) ets uit 1994. kopen? Bied vanaf 25!SIPKE Huismans (Amsterdam) ets uit 1994. kopen? Bied vanaf 25!SIPKE Huismans (Amsterdam) ets uit 1994. kopen? Bied vanaf 25!
  • Sipke Huismans (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een abstract werk van Huismans uit 1994. Het werk verkeert in uitstekende conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. Het is in potlood gesigneerd en betreft een unicum.

Maat: 35x45cm papier.

Mast: 30x42cm beeld.

ObjectlocatieUTRECHT,  Nederland
Starttijd12-2-2018 om 15:32
Eindtijd27-2-2018 om 14:37