Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants

Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants kopen? Bied vanaf 75!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 75,00

Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants kopen? Bied vanaf 75!Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants kopen? Bied vanaf 75!Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants kopen? Bied vanaf 75!Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants kopen? Bied vanaf 75!Sonia Delaunay, Pochoir uit Tableaux Vivants kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Sonia Delaunay (1885-1979)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

*Fraaie originele pochoir uit het jaar 1969 van de kunstenares Sonia Delaunay
*Uit 'Tableaux Vivants' uitgave Edizioni del Naviglio, 1969
*Maten werk: 28,5 cm x 19,0 cm.

*Pochoir is in goede staat
*Een pochoirdruk is een sjabloon of stencil-achtige techniek (3-dimensionaal in feite) die tijdens de Art Deco periode populair werd. Bij deze techniek wordt gebruik gemaakt van zink platen. De kleurscheiding wordt handmatig gesneden uit de zinken plaat voor elke kleur. De kleuren worden één voor één aangebracht met een kwast. Dus voor elke kleur of schaduw wordt een aparte plaat gemaakt. De arbeidsintensieve pochoirtechniek wordt heden ten dage niet meer gedaan om redenen van een veel te hoge kostprijs. Matisse, Picasso en andere veelal Franse bekende kunstenaars hebben in de jaren 30-70 van de vorige eeuw werk gemaakt, welke in deze techniek is uitgevoerd. Matisse en anderen gaven de voorkeur aan de pochoir boven de kleurenlitho of zeefdruk.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:17-12-2017 om 15:34
Eindtijd:01-01-2018 om 15:13