Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Grote litho van een abstracte voorstelling in een zeer kleine oplage van slechts 10 ex. door de kunstenaar Theo Kuijpers.
*Beeldmaat: ong. 50 x 77 cm. Papiermaat ong. 62 x 86 cm.
*Van links naar rechts in potlood: 7/10 Kuijpers 92
*Conditie van het werk is op zich goed, doch helaas heeft het werk een scheurtje linksonder. Gerestaureerd en/of goed ingelijst zal hier weinig tot niets van te zien zijn.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 20-2-2018 om 12:25 |
Eindtijd | 23-1-2019 om 18:11 |