Theophile de Bock - Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen - Verkocht

Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!Theophile de Bock - tekening - Herder met kudde schapen kopen? Bied vanaf 375!
  • Theophile de Bock (1851-1904)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Mooie gekleurd krijttekening voorstellende een herder met zijn schaapskudde onder de bomen. Gemonogrammeerd linksonder.

Beeldmaat 28 x 37 cm. Ingelijst in goudkleurige ornamentlijst. Lijstmaat 43,5 x 53 cm. Aan de lijst zijn enkele beschadigingen.

Starttijd22-11-2016 om 21:40
Eindtijd4-12-2016 om 19:40