Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 - Verkocht

Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!Victor Vasarely - 2 offset lithos - IACA en YABLAPOUR-II - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekVaria
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kunstenaar: Victor Vasarely
Titel van de kunstwerken:

IACA
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1955-1957 (130x81 cm)

YABLAPOUR-II
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1955-1960 (145x130 cm)

Offset litho- Ongesigneerd
Editie: Editions du Griffon - Neuchâtel, Zwitserland
Afmeting: 36 x 29 cm.

Deze vintage items zijn in mooie en originele staat.
De werken zullen vlak en veilig verzonden worden.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50