Willem den Ouden - rivierlandschap - Verkocht

Willem den Ouden - rivierlandschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem den Ouden (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagenr 4 van oplage 25
Is eigen druk van de kunstenaar
Van de kunstenaar gekocht in het kader van protesten tegen dijkverzwaring van de Waal
Is ingelijst achter glas

Dit item is verkocht voor 255,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-08-2022 om 11:49
Eindtijd:21-08-2022 om 16:48
Biedingen (16)
Stef1961
17 aug. / 13:32
€ 222
wembelt
17 aug. / 13:32
€ 202
Stef1961
17 aug. / 13:32
€ 192
wembelt
17 aug. / 13:32
€ 182
Stef1961
17 aug. / 13:30
€ 172
wembelt
17 aug. / 13:30
€ 162
Stef1961
14 aug. / 21:18
€ 152
ebwjklerkx
14 aug. / 21:18
€ 142
ebwjklerkx
14 aug. / 21:16
€ 135
Stef1961
14 aug. / 21:16
€ 125
ebwjklerkx
13 aug. / 09:24
€ 90
timm5022
13 aug. / 09:11
€ 80
Braamberg
13 aug. / 09:11
€ 75
Braamberg
13 aug. / 09:11
€ 70
timm5022
13 aug. / 09:11
€ 60
Braamberg
12 aug. / 14:37
€ 50