Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Mooi uitgewerkte gemengde techniek door Willem Jans Dijk
Voorstelling van de Schelde in het Westen bij de Noordzee in Vlissingen
Losbladig, beeldmaat 39x53
Gesigneerd r.o. 'W.J.Dijk', annotatie op bijblad 'Vlissingen en Schelde bij N'zee avond'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 6-8-2015 om 22:40 |
Eindtijd | 14-8-2015 om 21:40 |