5. Jan Henkel

Jan Henkel (1948)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Jan HENKEL (Amersfoort 1948)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jan Henkel - C5091-3, Zanding in Westerwolde kopen? Bied vanaf 75!

Jan Henkel - C5091-3, Zanding in Westerwolde

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-05-2021 om 20:48

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst