Jan Poortenaar (1886-1958)
  5. Jan Poortenaar
Jan Poortenaar (1886-1958)

Jan Poortenaar (1886-1958)

Kunstschilder, Graficus, Tekenaar

Jan POORTENAAR (Amsterdam 1886 -  Naarden 1958)

Biografie/ Opleiding

Jan Christiaan Poortenaar was een Nederlandse graficus, grafisch ontwerper, schilder, aquarellist, tekenaar, etser, lithograaf, vervaardiger van houtsnedes, illustrator, auteur, uitgever. Poortenaar was autodidact. Zijn werken bestonden onder andere uit landschappen, oriëntaalse voorstellingen, portretten, stadsgezichten en stillevens. Jan Poortenaar was werkzaam in verschillende landen waaronder Nederland, België en Nederlands-Indië.

Hij was lid van Arti et Amicitiae (Amsterdam) en de Haagse Kunstkring.

Aangeboden items
5
Verkochte items
89
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Jan Poortenaar - Waterpoort, Sneek kopen? Bied vanaf 10!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Waterpoort, Sneek
TechniekDroge Naald
Afmetingen35 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Poortenaar - ets: brug - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands ets: brug - 1945
TechniekEts
Afmetingen9.5 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Jan Poortenaar - Ets - Molen in de polder bij nacht kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets - Molen in de polder bij nacht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27.7 x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Poortenaar - ets:kasteel - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands ets:kasteel - 1945
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Poortenaar - Dean's Yard Westminster - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Dean's Yard Westminster - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32

Kunst kopen van Jan Poortenaar

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Jan Poortenaar? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Jan Poortenaar. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Jan Poortenaar en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Jan Poortenaar te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Jan Poortenaar!

Volg het aanbod kunst van Jan Poortenaar te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Jan Poortenaar te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Jan Poortenaar instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Jan Poortenaar kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Jan Poortenaar!

Waarom via Kunstveiling kunst van Jan Poortenaar kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Jan Poortenaar en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Jan Poortenaar via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Jan Poortenaar of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Jan Poortenaar?

Kunst kopen van Jan Poortenaar begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Jan Poortenaar, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Jan Poortenaar. Om meer kans te maken om de Jan Poortenaar te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Jan Poortenaar! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.