5. Ton Albers

Ton Albers (1923)

5 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Ton ALBERS (Amsterdam 1923)

Hij maakt aquarellen, tekeningen en litho’s met een scala aan onderwerpen van bloemstilleven’s, stadsgezichten, ballettaferelen, portretten en landschappen. Het zijn prachtige voorbeelden van Hollands impressionisme, verwant aan de Haagse School. Albers laat zich inspireren door o.a. Jacob Maris, Hendrik Weissenbruch en Kees Verwey. Ton Albers exposeerde o.a. in het Stedelijk Museum in Amsterdam en het Singer in Laren.

Nationaliteit / school

Nederlands

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Ton Albers - Potloodtekening, Amstel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Ton Albers - Potloodtekening, Amstel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1980
TechniekPotlood
Afmetingen71.5 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Albers - Aquarel op litho, Waterlooplein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Ton Albers - Aquarel op litho, Waterlooplein - Ingelijst

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen62 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Albers - Waver met roeiboot kopen? Bied vanaf 39!

Ton Albers - Waver met roeiboot

Geplaatst doorAmi

Afmetingen42.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Ton Albers - Waver - ingelijste litho - kleine oplage - >incl. 2 GESIGNEERDE kunstboeken< kopen? Bied vanaf 50!

Ton Albers - Waver - ingelijste litho - kleine oplage - >incl. 2 GESIGNEERDE kunstboeken<

Geplaatst doorMiles

TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ton Albers - Aquarel: Bos tulpen kopen? Bied vanaf 150!

Ton Albers - Aquarel: Bos tulpen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst