Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Fer Hakkaart
Voorstelling van een Leids volkstafereel
Losbladig, beeldmaat 30x39, bladmaat 40x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Hakkaart sept 1963'
Romeins genummerd l.o. 'I' en tevens gedateerd en gesigneerd l.o. in de druk '1963 Hakkaart'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 25-1-2018 om 15:01 |
Eindtijd | 5-2-2018 om 12:44 |