Lid sinds 2023 / Köln, Duitsland
4 aangeboden items / 4 verkochte items
Afmetingen | 12.5 x 12.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 73.75 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 57 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |