Corneille - 3 Lithographien: Entre vos levres pures – 1964 (Selten, wahrscheinlich einzigartig!)
Co van Gasteren - Radierung, einzeln – gerahmt
Herman Brood - Siebdruck: Golfer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 33 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2020 um 22:46 |
Endzeit | 20-6-2020 um 13:36 |