Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Minimaliste |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-5-2020 à 22:46 |
Heure de fin | 20-6-2020 à 13:36 |