Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 33 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In zeer goede conditie; nooit ingelijst geweest want altijd in map opgeborgen gebleven. Slechts miniem vouwtje in uiterste hoek linksonder (ver van het beeld) en lichte aantasting van het oppervlak van het blad in de uiterste hoek linksboven (weer ver van het beeld). Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-10-2020 um 12:36 |
Endzeit | 8-11-2020 um 16:59 |