Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Minimaliste |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In zeer goede conditie; nooit ingelijst geweest want altijd in map opgeborgen gebleven. Slechts miniem vouwtje in uiterste hoek linksonder (ver van het beeld) en lichte aantasting van het oppervlak van het blad in de uiterste hoek linksboven (weer ver van het beeld). Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-10-2020 à 12:36 |
Heure de fin | 8-11-2020 à 16:59 |