Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Minimaliste |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In zeer goede conditie; nooit ingelijst geweest want altijd in map opgeborgen gebleven. Slechts miniem vouwtje in uiterste hoek linksonder (ver van het beeld). Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2021 à 17:38 |
Heure de fin | 8-3-2021 à 19:42 |