Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzondere zwart/wit giclee van Armando.

Afmeting blad   61 x 42 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 30 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Starttijd:24-09-2022 om 08:37
Eindtijd:06-10-2022 om 22:22
Openingsbod € 159
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd