Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. - Verkocht

Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurengiclee van Armando.

Afmeting blad  61 x 37 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd  EA exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Dit item is verkocht voor 182,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 08:08
Eindtijd:16-10-2022 om 22:42
Fabbricotti
16 okt. / 13:23
€ 159