Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze prachtige zeefdruk is het resultaat van een zeldzame samenwerking tussen de Haagse kunstenaar Bob Bonies en de onlangs overleden couturier Frans Molenaar.
De zeefdruk is in prima staat en door beide heren met potlood gesigneerd. Het oplagenummer is 36/250.
Deze zeefdruk wordt vaak 'losgesneden' om beide gedeeltes afzonderlijk te verkopen. Gelukkig is dat bij dit exemplaar niet gebeurd en is de zeefdruk nog precies zoals hij ooit bedoeld is. Afgezien van wat minimale imperfecties is het werk in goede staat.
Afmeting van het totale werk, dus inclusief de marges is 60 x 76cm.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 26-9-2017 om 12:31 |
Eindtijd | 23-10-2017 om 15:09 |