Carel Visser - Carel Visser, Houtdruk, 48/190, gesigneerd en gedateerd 1966 - Verkocht

Carel Visser, Houtdruk, 48/190, gesigneerd en gedateerd 1966 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Carel Visser, Houtdruk, 48/190, gesigneerd en gedateerd 1966 kopen? Bied vanaf 250!Carel Visser, Houtdruk, 48/190, gesigneerd en gedateerd 1966 kopen? Bied vanaf 250!Carel Visser, Houtdruk, 48/190, gesigneerd en gedateerd 1966 kopen? Bied vanaf 250!Carel Visser, Houtdruk, 48/190, gesigneerd en gedateerd 1966 kopen? Bied vanaf 250!
  • Carel Visser (1928-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtdruk van Carel Visser op dun handgeschept papier. Het werk meet 63 x 87 cm. Het komt uit 1966 en heeft als nummering 48/190. Het fragiele werk heeft  door de tand des tijds enkele gebruikssporen. Wordt in een koker aangetekend verstuurd.