Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190/190 |
Conditie | Beschadigd | ||
Het werk heeft rechtsonder een gaatje. Op de linker en rechterrand zitten oxidatievlekjes die iets in de voorstelling doorlopen. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 3-12-2020 om 16:14 |
Eindtijd | 14-12-2020 om 21:53 |