Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 93 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zie beschrijving | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lille, België |
Objectlocatie | Lille, België |
Starttijd | 3-12-2019 om 17:08 |
Eindtijd | 6-12-2019 om 19:00 |