Charles Eyck - Portret - Verkocht

Charles Eyck - Portret kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Charles Eyck - Portret kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck - Portret kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck - Portret kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck - Portret kopen? Bied vanaf 1!
  • Charles Eyck (1897-1983)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
OnderwerpPortret
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooie litho uit 1947,zgn. schildersprent,speciale uigave,afbeelding 24 bij 32,totaal 63 bij 48 cm,in de plaat gesigneerd linksonder,goede staat,passepartout vlekkerig,vrij zeldzame prent.
Litho goede staat,passepartout l.b. vlekkerig
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00