Christiane Steffens - set van 6 stoelen

Christiane Steffens - set van 6 stoelen kopen? Bied vanaf 110!
Christiane Steffens - set van 6 stoelen kopen? Bied vanaf 110!Christiane Steffens - set van 6 stoelen kopen? Bied vanaf 110!Christiane Steffens - set van 6 stoelen kopen? Bied vanaf 110!Christiane Steffens - set van 6 stoelen kopen? Bied vanaf 110!
  • Christiane Steffens (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren
De complete set stoelen van Christiane Steffens.  ieder werk is ca 28 x 26 cm groot. steeds een steil en een detail van een stoel. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Tijdens de pandemie kunne wij uw aankopen gratis voor u opslaan.
Wij kunnen het inlijstwerk voor u uitvoeren.

Christiane Steffens (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
26 cm
28 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:55
Eindtijd:27-08-2022 om 21:28
Openingsbod € 110
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland