Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" - Verkocht

Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!
Grafiek (handgesigneerd)

Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 67!
  • Co Westerik (1924-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Passe-partout50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage230
  • Fraaie zeefdruk in 14 gangen op papier, gesigneerd en gedateerd midden onder, linksonder getiteld en rechtsonder voorzien van blindstempel en met potlood.  Beeldformaat 30.8 bij 40 cm.

Co Westerik (Den Haag, 1924 – Rotterdam, 2018) studeerde aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Na zijn afstuderen in 1947 maakte hij het schilderij De visvrouw, waarmee hij in 1951 de Jacob Marisprijs voor schilderkunst won. Hij heeft later nog tweemaal deze prijs gewonnen, als ook de Staatsprijs voor Beeldende Kunst en Architectuur, de Hendrik Chabot Prijs en de Jeanne Oosting Prijs. Westeriks werk maakte deel uit van vele grote internationale tentoonstellingen en zijn werk is aangekocht door onder meer het Gemeentemuseum Den Haag, Stedelijk Museum Amsterdam en Museum Boijmans Van Beuningen. In 1999 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw.
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd11-12-2022 om 22:40
Eindtijd18-12-2022 om 22:29
Biedingen (5)