Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel + krijt, gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 24,5 x 31 cm. Losbladig.
Starttijd | 9-12-2014 om 21:50 |
Eindtijd | 17-12-2014 om 21:50 |