Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 - Verkocht

Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!
  • Germ de Jong (1886-1967)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1925
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst35.5 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtskool tekening van Germ de Jong, ro gesigneerd en gedateerd.Ingelijst achter glas.Verzending 8 euro, aangetekend 9,65. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.
het passe-partout is wat vlekkerig
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 9,65

ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
Starttijd2-1-2019 om 15:08
Eindtijd16-1-2019 om 20:40
Biedingen (2)