Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van Hans Wap uit 1995. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 61 uit een oplage van 100 stuks. In zeer goede conditie, nooit ingelijst geweest.
Afmetingen: 56cm x 76cm (blad), 43cm x 59cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).