Hans Wap - Cargo, zeefdruk - Verkocht

Hans Wap - Cargo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap - Cargo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Cargo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Cargo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Cargo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Cargo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Hans Wap uit 1995. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 61 uit een oplage van 100 stuks. In zeer goede conditie, nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: 56cm x 76cm (blad), 43cm x 59cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:06-01-2015 om 15:13
Eindtijd:17-01-2015 om 15:13
passage
16 jan. / 23:21
€ 40