Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk - Verkocht

Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Wap (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

kunstenaar: Hans Wap

titel: niet getiteld

techniek: zeefdruk

gesigneerd: met potlood

gedateerd: 2001

oplage: 10 / 50

afmeting: 60 x 80 (lijst), ongeveer 50 x 60 (beeld)

ingelijst: in aluminium lijst

conditie: goed

Zonder kosten ophalen in Breda, verzending via koerier op kosten van de koper

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd3-6-2018 om 12:52
Eindtijd10-6-2018 om 21:47