Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk - Verkocht

Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 30,00

Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Wap - Hans Wap - zonder titel - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Hans Wap (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

kunstenaar: Hans Wap

titel: niet getiteld

techniek: zeefdruk

gesigneerd: met potlood

gedateerd: 2001

oplage: 10 / 50

afmeting: 60 x 80 (lijst), ongeveer 50 x 60 (beeld)

ingelijst: in aluminium lijst

conditie: goed

Zonder kosten ophalen in Breda, verzending via koerier op kosten van de koper

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-06-2018 om 12:52
Eindtijd:10-06-2018 om 21:47
Artefact
10 jun. / 21:45
€ 30