Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Zeer groot olieverfschilderij van Hens de Jong (1927-2003).
Hens de Jong was getrouwd met Co Westerik en gaf lange tijd les aan de Academie.
Haar vroege werk wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School.
Het werk is in goede staat en aan de voorzijde gedateerd en gesigneerd.
Eveneens in dorso gesigneerd.
Maten van het doek 160x120 cm.
Authenticiteit:
Dit werk kan (gezien het formaat) alleen afgehaald worden.