Hens de Jong - Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad - Verkocht

Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad kopen? Bied vanaf 295!

Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad kopen? Bied vanaf 295!Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad kopen? Bied vanaf 295!Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad kopen? Bied vanaf 295!Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad kopen? Bied vanaf 295!Hens de Jong (1927-2003) | Olieverf op doek 1991 | Bloemblad kopen? Bied vanaf 295!
  • Hens de Jong (1927-2003)
Type kunstwerkSchilderij

Zeer groot olieverfschilderij van Hens de Jong (1927-2003).
Hens de Jong was getrouwd met Co Westerik en gaf lange tijd les aan de Academie.
Haar vroege werk wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School.
Het werk is in goede staat en aan de voorzijde gedateerd en gesigneerd.
Eveneens in dorso gesigneerd.

Maten van het doek 160x120 cm.

Authenticiteit:

Dit werk kan (gezien het formaat) alleen afgehaald worden.