J. Graadt van Roggen ets Bretagne 1928 - Verkocht

J. Graadt van Roggen ets Bretagne 1928 kopen? Bied vanaf 40!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Droge naald ets ets door J.Graadt van Roggen

Voorstelling van een Bretons landschap

Ets losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, bladmaat 18x22

Gesigneerd r.o. 'JMGraadtvanRoggen', genummerd l.o. '6/12'

Datering ca 1928/29, Literatuur: Lemmens B 247

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-04-2017 om 20:12
Eindtijd:04-05-2017 om 20:12
wubbo
04 mei / 14:38
€ 40