Johannes Graadt van Roggen - J. Graadt van Roggen ets Bretagne 1928 - Verkocht

J. Graadt van Roggen ets Bretagne 1928 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Droge naald ets ets door J.Graadt van Roggen

Voorstelling van een Bretons landschap

Ets losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, bladmaat 18x22

Gesigneerd r.o. 'JMGraadtvanRoggen', genummerd l.o. '6/12'

Datering ca 1928/29, Literatuur: Lemmens B 247