Jan Cremer - 'Gobi' - Verkocht

Jan Cremer - 'Gobi' kopen? Bied vanaf 140!
Jan Cremer - 'Gobi' kopen? Bied vanaf 140!Jan Cremer - 'Gobi' kopen? Bied vanaf 140!Jan Cremer - 'Gobi' kopen? Bied vanaf 140!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen92 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke offsetlitho van Jan Cremer 'Gobi' door de kunstenaar met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.
Gesigneerd en genummerd 155/200
Geen verzending naar niet-eu landen

Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2022 om 14:23
Eindtijd:10-01-2023 om 13:22
Jossies
08 jan. / 21:47
€ 160