Uit nalatenschap verkregen ets van Jan Montyn uit 1963. Oplage 2/4 eigen druk. De ets is gedrukt op 2 stukken dik papier die in het midden verlijmd zijn. De conditie is redelijk. Er zitten ouderdomsvlekken voornamelijk links en ook op de ets. Dit is goed te zien op de foto's. Toch een mooi groot werk en in passe partout zal het prachtig staan. Voor een liefhebber.
Beschadigd
de ets heeft serieuze ouderdomsvlekken voornamelijk links en ook op de ets zelf. Dit is op de foto's goed te zien. Gaatje in bovenrand, maar dit valt weg in een passe partout.
Gedrukt op dik papier.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00