Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) - Verkocht

Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!
Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 43 cm (h x b)
Lijst70 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8 exemplaren
Keurig ingelijst, zeer zeldzaam en vroeg werk van Jan Montyn uit 1962. Door hemzelf afgedrukt in een oplage van slechts acht exemplaren.

Het geheel verkeert in prima conditie en kan zo bij u aan de muur.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (37)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

696 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
73 cm
70 cm
43 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:00
Eindtijd:14-12-2020 om 10:17
Obe
10 dec. / 15:02
€ 140