Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) - Verkocht

Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ets - titel onbekend - 1962 (ZELDZAAM VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8 exemplaren
Keurig ingelijst, zeer zeldzaam en vroeg werk van Jan Montyn uit 1962. Door hemzelf afgedrukt in een oplage van slechts acht exemplaren.

Het geheel verkeert in prima conditie en kan zo bij u aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50