Jan Montyn - Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) - Verkocht

Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Zonnebloemwensen, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schitterend werk van Jan Montyn uit 1992.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (27/35).  In echt prachtige lijst, achter glas en met luxueus, dubbel passe-partout.  Kan zo aan de wand, absolute galeriekwaliteit!  Afkomstig uit de kunstcollectie van de Nederlandse Investeringsbank (NIB, tegenwoordig NIBC), in mint conditie.

Afmetingen: 77cm x 65cm (incl. lijst), 52cm x 42cm (binnen passe-partout)

Speciale prijs alleen voor deze Montyn veiling.  Dit werk wordt hier misschien niet meer aangeboden, of na vele maanden, en niet noodzakelijkerwijs tegen deze prijs.

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd23-4-2017 om 21:45
Eindtijd8-5-2017 om 21:05
Biedingen (12)