Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 - Verkocht

Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - klein geheim teken 2/2 eigen coll. 1961 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/2
Leuke ets, helaas beschadigd. Waarschijnlijk door etszuur. Kleine oplage 2/2 1961.
Voor liefhebbers en kenners een waardevolle toevoeging.  Vroeg werk, gedrukt op dun papier.
ConditieBeschadigd
door ouderdom waarschijnlijk aangetast door etszuur.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle of hoofddorp, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieZwolle of Hoofddorp,  Nederland
Starttijd17-2-2020 om 9:20
Eindtijd1-3-2020 om 19:52
Biedingen (21)