Jan Montyn - nachtmerrie - Verkocht

Jan Montyn - nachtmerrie kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - nachtmerrie kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nachtmerrie kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nachtmerrie kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nachtmerrie kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10 eigen druk 1962
Uit nalatenschap verkregen fraaie ets van Jan Montyn, getiteld ' nachtmerrie'.  De ets is gedrukt op dik papier en in goede staat. Oplage 2/10 eigen druk 1962.
Voor een liefhebber van vroeg werk.
De ets is gedrukt op dik papier en in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieZwolle,  Nederland
Starttijd24-2-2021 om 17:32
Eindtijd7-3-2021 om 19:07