Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
Karakteristieke compositie van Jan Montyn. Ets op Van Gelder & Zonen papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1965) en genummerd (3/10), in verso in potlood getiteld “signe rouge / rood teken”. In goede conditie; er zitten wat kleine, oppervlakkige kreukjes in het blad en de ruime marge is wat bezoedeld. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 65cm x 49cm (blad), 50cm x 31cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zitten wat kleine, oppervlakkige kreukjes in het blad en de ruime marge is wat bezoedeld. Ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-5-2021 om 12:36 |
Eindtijd | 4-6-2021 om 22:45 |