Jan Montyn - Vluchtelingen - Verkocht

Jan Montyn - Vluchtelingen kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - Vluchtelingen kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Vluchtelingen kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Vluchtelingen kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Vluchtelingen kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/3 eigen druk
Fraaie ets, getiteld ' Vluchtelingen'  uit 1962 van Jan Montyn. Oplage 1/3 eigen druk. De ets is verkregen uit nalatenschap.
Gedrukt op dik papier en is in goede staat. Wat ouderdomsvlekken op de rand, maar deze vallen weg in een passe-partout.
Voor een liefhebber.
De ets is gedrukt op dik papier. De rand heeft wat ouderdomsvlekken.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland

ObjectlocatieZwolle,  Nederland
Starttijd22-2-2021 om 20:56
Eindtijd28-2-2021 om 21:10