Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho - Verkocht

Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!
Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeAffiches
Jaartal1984
TechniekOffset
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
Tentoonstellingsaffiche met afbeelding van 'Het Zonnedier' van Karel Appel uit 1951.
Techniek: offset litho
Titel: Collection d'art / Galerie -
Tentoonstelling: Karel Appel - Werk op papier uit de Cobra periode (1948-1951)
Jaar: 1984
Ontwerp Karel Appel getekend in de plaat onderaan rechts 'k. appel '51'
Op stevig papier. Verkeert in redelijk tot goede staat, met enkele kreukels onderaan het blad incl. hoeken en langs de randen van het blad.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Verzending:
De affiche is opgerold en wordt in een ronde koker verzonden. Gecombineerde verzending met ander losbladig werk is mogelijk.
ConditieRedelijk

Onderaan het blad enkele  kreukels, evenals elders langs de randen van het blad. Zie foto's voor een goede indruk.

Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:29
Eindtijd:12-12-2022 om 21:45
Biedingen (6)
Essex_Gallery
09 dec. / 12:50
€ 15
Liewei
09 dec. / 12:50
€ 15
Essex_Gallery
03 dec. / 14:41
€ 10
BHKraaijenhof
02 dec. / 15:20
€ 5
Centerfo
30 nov. / 14:37
€ 3
annekebeumer
29 nov. / 11:51
€ 1