Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Epreuve d'artiste |
Fraaie ets van Kees Spermon. Het blad telt drie etsen die samen het beeld vormen. Let op de drie etsen zijn dus veel kleiner dan de totale papiermaat. (zie foto's) Gesigneerd, en genummerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 2-8-2023 om 13:55 |
Eindtijd | 20-8-2023 om 7:51 |